Dedicated Sunucu

Yenilikçi işlemcilerle güçlendirilmiş sunucularımız sayesinde, Fiziksel Sunucunuzun Performansını en üst düzeye çıkarın ve iş süreçlerinizi daha etkili bir şekilde yönetin.

Plan Seçimini Yap

Aylık
Yıllık
İşlemci Ram Disk Port Lokasyon Fiyat
İşlemci2X İntel Xeon X5670 24 Çekirdek Ram128 GB DDR3 Disk1 TB NvMe SSD Port1 Gbps LokasyonTürkiye/İstanbul FiyatTeklif Alınız!Teklif Alınız! Teklif Al
İşlemci2X İntel Xeon X5690 24 Çekirdek Ram128 GB DDR3 Disk1 TB NvMe SSD Port1 Gbps LokasyonTürkiye/İstanbul FiyatTeklif Alınız!Teklif Alınız! Teklif Al
İşlemci2X İntel Xeon E5 2697 V2 48 Çekirdek Ram256 GB DDR3 Disk2 TB NvMe SSD Port1 Gbps LokasyonTürkiye/İstanbul FiyatTeklif Alınız!Teklif Alınız! Teklif Al
İşlemciAMD Ryzen 9 7950X 32 Çekirdek Ram128 GB DDR5 Disk2 TB NvMe SSD Port1 Gbps LokasyonTürkiye/İstanbul FiyatTeklif Alınız!Teklif Alınız! Teklif Al
Kendi Paketinizi Kendiniz Oluşturup Fiyat Alabilirsiniz. Teklif Al

MelisNET Çözümleri

15 Dakikada Kurulum Garantisi!

Yeni nesil SSD sunucularımız, güçlü NVMe SSD diskleri sayesinde sunucu kurulum sürelerimizi 15 dakikaya kadar indiriyor, müşterilerimize hızlı ve yüksek performanslı bir deneyim sunuyoruz.

7/24 Destek

İşinizi kolaylaştırmak ve her an yanınızda olmak için buradayız. 7/24 aktif destek ekibimiz, sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınıza anında çözüm sunmak için hazır bekliyor. Müşteri memnuniyeti bizim için önceliktir!

99.99 Uptime

%99.99 kesintisiz çalışma süresi ile iş sürekliliğinizi güvence altına alıyoruz. Güvenilir ve kesintisiz hizmetimizle iş operasyonlarınızı destekliyoruz. İşletmenizin performansını en üst düzeye çıkarmak için buradayız.

Yüksek Performans

Yüksek Performanslı Sunucularımız ve Son Derece Gelişmiş Cihazlarımız ile Birlikte 1GBit/s İnternet Hızı'na Şahit Olun, Sunucularımızda Çift İşlemci Kullanıyoruz Bunun Sayesinde Frekans 2X Daha Çok Yükseliyor.

Memnuniyet Garantisi

Bizden Hizmet Alan Müşterilerimizin %99.9'u Bizden Memnun Kaldılar, Yüksek Performans Ve İnternet Hızımız Sayesinde Sizlerde Memnun Olmak için Bizi Tercih Edebilirsiniz.

DDoS Korumamız

Ücretsiz olarak sunduğumuz Yurtiçi ve Yurtdışı Serverius, Combahton, ve Voxility korumaları ile çeşitli katmanlarda (Layer 3,4,7) kapsamlı güvenlik sağlıyoruz. Bu özellikler, müşterilerimize kesintisiz ve güvenli bir çevrimiçi deneyim sunmak için entegre edilmiştir. Çeşitli koruma katmanları ile ağınızı etkili bir şekilde savunarak verilerinizi güvence altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Fiziksel Sunucu Nedir?

Fiziksel sunucu, donanım kaynaklarına (işlemci, bellek, depolama vb.) fiziksel olarak bağlı olan ve doğrudan bir donanım cihazını temsil eden bir bilgisayar sistemidir. Fiziksel sunucular, genellikle tek bir kuruluşa ait olup, özel bir donanım üzerinde çalışan işletim sistemleriyle çalışırlar. Bu sunucular, genellikle yüksek performans ve güvenilirlik sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Ücretsiz IP Adresi Veriyor musunuz?

Elbette, projelerinize yardımcı olmak isteriz. 3 Adet Ücretsiz IPV4 Adresi Veriyoruz.

Fiziksel Sunucu(ESXI) Kullanmayı Bilmiyorum Ne Yapmalıyım?

Hiç endişelenmeyin, ESXI Yönetim Paneli Hakkında Bir Fikriniz Yok İse Destek Ekibimiz 1 Hafta Boyunca Size Nasıl Kullanılacağını Göstermektedir.

Fiziksel Sunucularda DDoS Koruması Var Mı?

Bulunmakta, Ücretsiz Olarak Yurtiçi + Yurtdışı Serverius + Combahton + Layer 3,4,7 + Voxility Korumalarını Sağlamaktayız. Yakın Zamanda Oyun Sunucuları İçin Ek DDoS Koruması Sunacağız.

Sunucular Yedekleniyor mu?

Hayır Yedeklemiyoruz. MelisNET Hiç bir hizmet için ek talep edilmediği sürece sunucuları yedeklemez.

7/24 Aktif Destek Ekibi İle Yanınızdayız !

İşinizi kolaylaştırmak ve her an yanınızda olmak için buradayız. 7/24 aktif destek ekibimiz, sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınıza anında çözüm sunmak için hazır bekliyor. Müşteri memnuniyeti bizim için önceliktir!

Destek Al