MelisNET - Gizlilik Sözleşmesi

www.melisnet.com ziyaret eden müşterilerimizin güvenliği bizim için önemlidir. Bu metin, gizlilik ve bilgi güvenliği ile ilgili sizleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.

1. Kişisel Bilgi Toplama ve Kullanımı:

Sitemizdeki sayfaları, herhangi bir kişisel bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün, hizmet ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilmektedir. Bilginiz dahilinde sizden temin edilen ve kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz şirketimiz tarafından korunmaktadır.

2. Bilgi Güvenliği ve Paylaşım:

Bu nedenle söz konusu bilgileriniz, sizin haberiniz ya da onayınız olmaksızın ya da hukuksal bir zorunluluk bulunmadığı sürece tarafımızdan 3. kişilere verilmeyecektir. Üyelik için vermiş olduğunuz elektronik posta adresiniz, sadece üyelik ve hizmetlerinize ilişkin işlemlerde kullanılacak olup, yasal zorunluluk ve onayınız haricinde 3. kişiler ya da kurumlarla paylaşılmayacaktır.

3. Üye Bilgileri ve Güncelleme:

Sitemize üye olan ve/veya müşteri veri tabanına kayıtlı olan kullanıcılarımız, iletişim bilgileri gibi istenilen tüm bilgileri doğru ve eksiksiz olarak belirtmelidir. Bu bilgiler şirketimiz tarafından herhangi bir kontrol ya da sansür mekanizmasından geçirilmemekte olup, bilgilerin doğruluğu/hukuka uygunluğundan ve bu bilgiler ile gerçekleştirilecek işlemlerin hukuki sonuçları sizin sorumluluğunuzdadır.

4. Güvenlik:

Sitemizde, bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen durumlarda kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek amacıyla çeşitli güvenlik önlemleri kullanılmaktadır. Kredi kartı işlemleri 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmiş olarak gerçekleştirilmektedir. Düzenli olarak PCI-DSS uyumluluğu için tarama testleri yapılarak gerekli önlemler alınmaktadır. Şirketimiz web sitesi Firewall donanımları ve yazılımları ile korunmaktadır. Virus ve benzeri yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbirler alınmıştır.

5. Bağlantılar:

Şirketimiz tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantı verebiliriz. Bu web sitelerinden birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmeniz gerektiğini ve diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından şirketimizin sorumlu olmayacağını belirtmek isteriz.