MelisNET - Hizmet Sözleşmesi

1. Taraflar

1.1: MELISNET Bilişim Ve İnternet Hizmetleri (MelisNET Olarak Anılacaktır)

1.2: Müşteri, MelisNET'in sunduğu hizmetleri kullanmak üzere kayıt yapan birey veya kuruluşu temsil eder.

2. Hizmetler

2.1: MelisNET, müşteriye vds sunucu, vps sunucu, fiziksel sunucu, nested sunucu, web hosting, alan adı tescili, e-posta hizmetleri ve benzeri diğer internet hizmetlerini sunmayı kabul eder.

2.2: Müşteri, MelisNET'in hizmet şartlarını kabul eder ve kullanılan hizmetlere ilişkin olarak belirlenen ücretleri ödemeyi kabul eder.

3. Fiyatlandırma Ve Ödeme Şartları

3.1: Müşteri, MelisNET'in sunduğu hizmetlere ilişkin ücretleri, belirlenen tarife ve koşullar doğrultusunda ödemeyi kabul eder.

3.2: Ödemeler, belirli bir döneme ilişkin olarak peşin veya belirli aralıklarla yapılabilir. Ödeme detayları ve süreçleri, MelisNET tarafından belirlenir.

4. Askıya Alınma

4.1: Müşteri, aldığı hizmette herhangi bir şekilde illegal davranış sergilemeyeceğini bilmelidir aksi takdirde hizmet askıya alınır.

4.2: Müşteri, aldığı hizmette herhangi bir şekilde telif hakkı içeren davranış sergilemeyeceğini bilmelidir aksi takdirde hizmet askıya alınır.

5. Geri İade Koşulları

5.1: MelisNET, verdiği hiç bir hizmette iade sağlamaz. İnsafiyete göre site bakiyesi olarak Müşteri hesabına tanımlanır.

5.2: Yanlızca Türkiye Lokasyon Web Hosting Sunucularında Geçerli 48 Saatlik İade Süresi Verilir. MelisNET taraflı bir sorun değil ise iade talebi kabul edilmez