İnternal Sanal Sunucu Lisansları

Tüm Planlara Göz At

Sunucu Lisansları

Aylık
Yıllık

Plesk Panel Lisans

29.99 359.99 /ay

cPanel Lisans

359.99 4319.99 /ay

CloudLinux İnternal Lisans

74.99 899.99 /ay

Litespeed İnternal Lisans

99.99 1199.99 /ay

Softaculous İnternal Lisans

14.99 179.99 /ay

Imunify360 İnternal Lisans

74.99 899.99 /ay

MelisNET Çözümleri

15 Dakikada Kurulum Garantisi!

Yeni nesil SSD sunucularımız, güçlü NVMe SSD diskleri sayesinde sunucu kurulum sürelerimizi 15 dakikaya kadar indiriyor, müşterilerimize hızlı ve yüksek performanslı bir deneyim sunuyoruz.

7/24 Destek

İşinizi kolaylaştırmak ve her an yanınızda olmak için buradayız. 7/24 aktif destek ekibimiz, sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınıza anında çözüm sunmak için hazır bekliyor. Müşteri memnuniyeti bizim için önceliktir!

99.99 Uptime

%99.99 kesintisiz çalışma süresi ile iş sürekliliğinizi güvence altına alıyoruz. Güvenilir ve kesintisiz hizmetimizle iş operasyonlarınızı destekliyoruz. İşletmenizin performansını en üst düzeye çıkarmak için buradayız.

Yüksek Performans

Yüksek Performanslı Sunucularımız ve Son Derece Gelişmiş Cihazlarımız ile Birlikte 1GBit/s İnternet Hızı'na Şahit Olun, Sunucularımızda Çift İşlemci Kullanıyoruz Bunun Sayesinde Frekans 2X Daha Çok Yükseliyor.

Memnuniyet Garantisi

Bizden Hizmet Alan Müşterilerimizin %99.9'u Bizden Memnun Kaldılar, Yüksek Performans Ve İnternet Hızımız Sayesinde Sizlerde Memnun Olmak için Bizi Tercih Edebilirsiniz.

DDoS Korumamız

Ücretsiz olarak sunduğumuz Yurtiçi ve Yurtdışı Serverius, Combahton, ve Voxility korumaları ile çeşitli katmanlarda (Layer 3,4,7) kapsamlı güvenlik sağlıyoruz. Bu özellikler, müşterilerimize kesintisiz ve güvenli bir çevrimiçi deneyim sunmak için entegre edilmiştir. Çeşitli koruma katmanları ile ağınızı etkili bir şekilde savunarak verilerinizi güvence altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sunucu Lisanları Nedir, Ne İşe Yarar?

Sunucu lisansları, web hosting ve sunucu yönetimi için kullanılan yazılımların kullanım haklarını içerir. Plesk, cPanel, CloudLinux, LiteSpeed, Softaculous, Imunify360 gibi araçlar, sunucuları yönetmek, web sitelerini barındırmak ve güvenlik önlemleri sağlamak için kullanılan yazılımlardır. Bu lisanslar, bu yazılımların resmi kullanım hakkını elde etmenizi sağlar, böylece sunucularınızı daha etkili bir şekilde yönetebilir ve kullanıcılarınıza daha iyi hizmet verebilirsiniz.

Lisanslar Ne Zaman Aktif Oluyor?

Satın alım sayfasında istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduysanız anında aktif olmaktadır.

7/24 Aktif Destek Ekibi İle Yanınızdayız !

İşinizi kolaylaştırmak ve her an yanınızda olmak için buradayız. 7/24 aktif destek ekibimiz, sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınıza anında çözüm sunmak için hazır bekliyor. Müşteri memnuniyeti bizim için önceliktir!

Destek Al